Reklama

Ostatnie wpisy

Zahaczył naczepą o drzewo. Granulat wysypał się na jezdnię

W środę, 30 sierpnia na ulicy Poznańskiej w Kcyni kierowca ciężarówki zahaczył naczepą o przydrożne drzewo. Znajdujący się w środku granulat wysypał się na jezdnię. Droga przez pewien czas była zablokowana.

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut po godz.18.00. Naczepa samochodu ciężarowego została rozerwana. Jak poinformował nas dyżurny PSP w Nakle, przewożony nawóz do kwiatów został rozsypany na długości około 200 metrów. Występowały utrudnienia w ruchu. W działaniach brały udział trzy zastępy straży pożarnej: JRG Szubin, OSP Kcynia i OSP Żurawia.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony