Reklama

Ostatnie wpisy

Zabójstwo 71-latki w powiecie złotowskim

Oficer prasowy złotowskiej policji asp. Damian Pachuc przekazał PAP, że w sobotę około godz. 14 jeden z mieszkańców gminy Krajenka powiadomił funkcjonariuszy o tym, że odnalazł ciało 71-letniej kobiety. Zwłoki były w mieszkaniu zmarłej.

Policja i prokuratura poszukują sprawcy lub sprawców zabójstwa 71-letniej mieszkanki gminy Krajenka (pow. złotowski, woj. wielkopolskie), której ciało odnaleziono w jej domu. Przeprowadzona w środę sekcja zwłok potwierdziła, że kobieta zginęła od strzału w głowę.

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak przekazał PAP, że zabezpieczone na miejscu ślady i dowody zbrodni od razu wskazywały, iż kobieta została zabita. W środę przeprowadzono sekcję zwłok 71-latki. “Przyczyną nagłej i gwałtownej śmierci kobiety był postrzał w głowę” – powiedział prok. Wawrzyniak.

Prokurator przyznał, że kobieta mogła zostać postrzelona, gdy otworzyła komuś drzwi swojego domu. Dopytywany powiedział, że śledczy nie wykluczają w tej sprawie żadnego scenariusza i motywu działania zabójcy. Sprawcy lub sprawców zabójstwa poszukuje policja.

autor: Szymon Kiepel 
źródło: e-krajna.pl
fot. poglądowe

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony