Reklama

Ostatnie wpisy

Wypadek pod Złotowem. Droga zablokowana – na miejscu LPR

Droga Zakrzewo – Złotów (droga wojewódzka 188) okolice Zabajka Stawnica całkowicie zablokowana. Doszło tam do wypadku z udziałem trzech pojazdów. 

fot. maps.google.pl

Do zdarzenia doszło przed godziną 10. Na miejsce skierowane zastępy straży pożarnej ze Złotowa i Zakrzewa. Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W skutek zderzenia dwie osoby w tym kobieta w ciąży wymagały pomocy. Na miejscu interweniował również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – Ratownik2, który przetransportował ciężarna kobietę do szpitala. Trasa Złotów – Zakrzewo przez kilka godzin była zablokowana. Strażacy kierowali na objazdy.


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony