Reklama

Ostatnie wpisy

Wypadek pod Sępólnem. Audi uderzyło w drzewo. Na miejscu LPR

W piątek 22 grudnia br., przed godziną 9 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Sikorz – Trzciany (DW241). Na miejsce zadysponowano cztery zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim. 

Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR

Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki audi uderzył bokiem w przydrożne drzewo. W skutek zdarzenia poszkodowana została 20-letnia kobieta, która z obrażeniami przetransportowana została przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Na czas akcji trasa była nieprzejezdna.

Wstępne ustalenia:

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy na miejscu zdarzenia wynika, że 20-letnia kierująca pojazdem marki Audi A4, jadąc w kierunku Sępólna Krajeńskiego, z niewyjaśnionych przyczyn, po wyjściu z zakrętu na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo. W wyniku zderzania mieszkanka gminy Kamień Krajeński została przetransportowana pogotowiem lotniczym do szpitala. Okoliczności tego wypadku będą wyjaśniać pod nadzorem prokuratora policjanci z sępoleńskiego wydziału kryminalnego.

Mundurowi apelują o zachowanie ostrożności i rozwagę na drodze. Nagła zmiana warunków atmosferycznych, zbyt duża prędkość, czy chwilowa nieuwaga, mogą być przyczyna poważnych w skutkach wypadków drogowych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony