Reklama

Ostatnie wpisy

Wypadek pod Nakłem. 50-letnia pasażerka nie żyje (aktualizacja)

W niedzielę, 6 sierpnia w Paterku samochód marki BMW uderzył w drzewo. Dwie osoby zostały ranne. Droga była zablokowana.

Ustalenia policji:

– Z poczynionych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki BMW 45-letni mieszkaniec gminy Nakło nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego pojazd wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierujący był trzeźwy. Pojazdem podróżowała także 50-letnia kobieta, mieszkanka gm. Nakło. Kierujący oraz pasażerka pojazdu z obrażeniami zostali przetransportowani do bydgoskich szpitali. W wyniku poniesionych obrażeń kobieta po przewiezieniu do szpitala zmarła. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzili nakielscy policjanci – poinformował mł. asp. Mariusz Lubiewski / p.o. oficera prasowego KPP Nakło.

 
 
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony