Reklama

Ostatnie wpisy

Wypadek na krajowej 10. TIR uderzył w tył fiata

W środę, 21 czerwca na skrzyżowaniu ul. Karnowskiej z drogą krajową nr 10 w Nakle TIR zderzył się z samochodem osobowym.

Do zdarzenia doszło około godz. 18.30. Kierowca samochodu ciężarowego uderzył w tył fiata tipo. Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej z JRG w Nakle, zastęp OSP Nakło, zastęp OSP Cukrownia Nakło oraz ZRM. – W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba – poinformował nas dyżurny PSP w Nakle. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony