Reklama

Ostatnie wpisy

Wypadek między Lipką, a Sępólnem. Trzy osoby poszkodowane.

Do całego zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych na trasie Lipka – Sępólno Krajeńskie.

We wtorek 8 sierpnia br., po godzinie 16 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku na odcinku Lipka – Czyżkowo. Na miejsce zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Złotowie, zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej Lipce oraz ZRM z Węcborka.

Jak informuje policja

Funkcjonariusze KPP w Złotowie którzy przybyli na miejsce ustalili że 31 letnia kierująca Fordem Fiesta, która podróżowała z dwójką dzieci nie upewniła się co do możliwości wykonania manewru skrętu w lewo na posesję, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia tylnego z pojazdem Ford Focus, który wykonywał manewr wyprzedzania, a którym kierował 18-letni mężczyzna. 

W skutek zderzenia poszkodowane zostały łącznie 3 osoby w tym dwójka dzieci z czego jedno zostało zabrane do szpitala w Bydgoszczy przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na czas akcji droga była zablokowana.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony