Reklama

Ostatnie wpisy

Wstępne ustalenia policji w sprawie piątkowego wypadku w Wituni

Jak już informowaliśmy w piątek 12 kwietnia br., po godzinie 15 na drodze wojewódzkiej nr. 189 w miejscowości Witunia doszło do zderzenia motoru marki Yamaha z samochodem ciężarowym marki Man. 

Jak informuje Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim st. asp. Małgorzata Warsińska – kierujący samochodem ciężarowym 50-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego jadąc w kierunku Sypniewa wykonywał manewr skrętu na teren jednej z firm. W momencie wykonywania manewru, doszło do zderzenia z motocyklem, który również podróżował w tym samym kierunku. 37-letni mieszkaniec gminy Więcbork, który kierował bez uprawnień motocyklem z obrażeniami ciała został przetransportowany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Bydgoszczy. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony