Reklama

Ostatnie wpisy

[Aktualizacja] Wiele: Podczas prac polowych rolnik natrafił na 4 skrzynie z amunicją

Wczoraj, 22 sierpnia 2019 roku podczas prac polowych prowadzonych sprzętem, rolnik z Wiela, gmina Mrocza natrafił na skrzynkę z zataśmowaną amunicją strzelecką. O swoim znalezisku powiadomił dyżurnego KPP w Nakle nad Notecią. We wskazane miejsce wysłano patrol, który potwierdził zgłoszenie. Powiadomiono patrol saperski. Skrzynka jak i amunicja nie są w najgorszym stanie, pochodzą prawdopodobnie z okresu I wojny światowej – świadczy o tym wybita na łuskach data produkcji. Teraz skrzynka amunicyjna wraz z amunicją trafi na poligon gdzie zostanie zdetonowana.

[Aktualizacja] 13:36

Saperzy po przeszukaniu terenu natrafili jeszcze na na 4 skrzynie z amunicją. W każdym z pojemników znajdowało się około 300 szt. za taśmowanych naboi. 

źródło: kurier-nakielski.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony