Reklama

Ostatnie wpisy

Więcborscy dzielnicowi zatrzymali nietrzeźwego kierowcę

Blisko promil alkoholu w organizmie miał 36-letni kierowca fiata, którego zatrzymali dzielnicowi z Więcborka. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę, 31 marca kwietnia 2024 roku około godziny 12.00 dzielnicowi, pełniąc służbę na terenie miejscowości Sypniewo (gmina Więcbork) zwrócili uwagę na jadące drogą fiata seicento. Mając podejrzenie, że porusza się nim nietrzeźwy kierowca, zatrzymali osobówkę do kontroli. Jak się okazało, przeczucie ich nie zawiodło. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 36-letni kierowca fiata miał w organizmie 0,92 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mieszkańcowi powiatu bydgoskiego prawo jazdy, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 3 lat więzienia.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony