Reklama

Ostatnie wpisy

Wąwelno: Mimo zakazów sądowych jechali samochodami

W miniony piątek sępoleńscy policjanci zatrzymali dwóch kierowców, którzy kierowali pojazdami wbrew zakazowi sądowemu. Dodatkowo jeden z nich wydmuchał w alkomat 2 promile. Teraz obaj będą odpowiadać przed sądem za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

W piątek (01.09.2023) po godzinie 10:00 sępoleńscy dzielnicowi w trakcie patrolu w miejscowości Wąwelno (gmina Sośno) zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem corsą. Za kierownicą auta siedział 39-letni mieszkaniec gminy Sośno. Podczas badania stanu trzeźwości mężczyzny okazało się, że ma w wydychanym powietrzu 2 promile alkoholu. W trakcie sprawdzania jego danych personalnych w policyjnych systemach dodatkowo wyszło na jaw, że na 39-latku ciąży dożywotni zakaz kierowania pojazdami. Co więcej samochód, którym kierował nie posiadał aktualnego badania technicznego oraz ubezpieczenia oc. 

Do kolejnego zatrzymania doszło kilka godzin później na ulicy Kościuszki w Sępólnie Krajeńskim. Tym razem funkcjonariusze drogówki, zatrzymał do kontroli jadącego volkswagenem golfem 50-letniego mieszkańca Kamienia Krajeńskiego. Okazało się, że mężczyzna również posiadał zakaz kierowania pojazdami, który obowiązywał go jeszcze do grudnia 2023 roku.

Obaj nieodpowiedzialni mężczyźni za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony