Reklama

Ostatnie wpisy

W trakcie legitymowania wyszło na jaw, że jest poszukiwany

W niedzielę policjant z Posterunku Policji w Więcborku zatrzymał 39-letniego mieszkańca gminy Więcbork. Mężczyzna od pewnego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie trafił za więzienne mury.

Więcborski policjant patrolując w niedzielę (10.09.2023) rejon miejscowej promenady, zauważył czterech mężczyzn, którzy na widok policyjnego radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać. Mundurowy postanowił wylegitymować wszystkie te osoby i sprawdzić czy nie mają czegoś do ukrycia. Wówczas, w trakcie weryfikacji ich danych w policyjnej bazie okazało się, że jeden z nich jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Tucholi do odbycia kary pozbawienia wolnosci za popełnione wcześniej przestępstwa. 39-letni mieszkaniec gminy Więcbork został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. W poniedziałek trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony