Reklama

Ostatnie wpisy

W nocy możliwa gołoledź na drogach

W nocy z niedzieli na poniedziałek możliwa jest gołoledź na drogach w północno-zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. Synoptycy prognozują opady marznącego deszczu lub mżawki. Służby drogowe są w gotowości.

Synoptycy IMGW wydali ostrzeżenia dla województwa kujawsko-pomorskiego przed marznącymi opadami deszczu. Ślisko na drogach i chodnikach może być od niedzielnego wieczora do poniedziałku rano.

Ostrzeżenie dotyczy powiatów: brodnickiego, bydgoskiego, chełmińskiego, grudziądzkiego, nakielskiego, sępoleńskiego, świeckiego, tucholskiego i wąbrzeskiego oraz Bydgoszczy i Grudziądza.

Dyżurny z bydgoskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Krzysztof Przytarski poinformował PAP, że obecnie warunki na drogach krajowych w woj. kujawsko-pomorskim są czarne i mokre. Służby są jednak cały czas w gotowości, a sprzęt wyjedzie na drogi regionu, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Gołoledź spodziewana jest głównie w północno-zachodniej części regionu.

autor: Tomasz Więcławski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony