Reklama

Ostatnie wpisy

Ustalenia policji w sprawie wczorajszego wypadku w Zabartowie

Jak już TUTAJ informowaliśmy, wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 241 w miejscowości Zabartowo doszło do groźnego wypadku drogowego. Trzech pasażerów z pięciu podróżujących osobowym fiatem trafiło do szpitali. Policjanci będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzania wynika, że 22-letni kierujący pojazdem marki fiat na prostym odcinku drogi, podczas próby manewru wyprzedzania nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad samochodem, a następnie zjechał do przydrożnego rowu. Osobówką podróżowało 5 osób. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły dwie kobiety (21 i 22 l.) oraz 5-miesięczne dziecko. Kierujący był trzeźwy. Teraz zostanie przeprowadzone postępowanie, które wyjaśni dokładnie przyczyny i okoliczności tego wypadku. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku na drodze, szczególnie teraz, kiedy tak szybko mogą ulec zmianie warunki pogodowe.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony