Reklama

Ostatnie wpisy

Uroczysta zbiórka z okazji Narodowego Święta Niepodległości

W dniu 28 listopada 2023 roku w Komendzie Powiatowej PSP w Sępólnie Krajeńskim, odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Narodowego Święta Niepodległości z udziałem Kujawsko – Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP nadbryg. Jacka Kaczmarka. Podczas uroczystości odbyło się uroczyste złożenie ślubowania przez strażaka rozpoczynającego służbę w Państwowej Straży Pożarnej. Ślubowanie złożył nowy funkcjonariusz Komendy Powiatowej w Sępólnie Krajeńskim Jakub Bratz. Komendant Powiatowy PSP w Sępólnie Krajeńskim st. bryg. Maciej Suchomski, podziękował strażakom jednostki za codzienną służbę oraz wspólnie z Kujawsko-Pomorskim Komendantem Wojewódzkim wręczyli decyzje awansowe.

awanse w stopniu otrzymali:

– na stopień aspiranta sztabowego, st. asp. Łukasz Krieger

– na stopień sekcyjnego, st. str. Adrian Pozorski i st. str. Mariusz Żychski

– na stopień starszego strażaka, str. Kamil Kachnowicz, str. Mariusz Mosek i str. Monika Nadobna

W dniu 20 listopada 2023 roku w Sali Historycznej Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Narodowego Święta Niepodległości, podczas której odznaczenia i awanse otrzymali również strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Sępólnie Krajeńskim.

– na stopień brygadiera, mł bryg. Dariusz Chylewski

– „medal srebrny za długoletnią służbę”, st. bryg. Maciej Suchomski

– „medal brązowy za długoletnią służbę”, ogn. Dawid Steinborn i ogn. Dariusz Rykert

Wyróżnionym strażakom składamy serdeczne gratulacje!

Na zakończenie Komendant Powiatowy st. bryg. Maciej Suchomski złożył podziękowania na ręce Starosty sępoleńskiego Pana Jarosława Tadycha za wsparcie w zakupie nowego sprzętu ratownictwa wysokościowego oraz ubrań podbarierowych dla załogi Komendy Powiatowej PSP w Sępólnie Krajeńskim.

źródło: JRG Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony