Reklama

Ostatnie wpisy

“Trzeźwy poranek” na terenie gminy Więcbork

Po raz kolejny mundurowi z Sępólna Krajeńskiego przeprowadzili działania ,,Trzeźwy poranek”. Nadrzędnym celem tego rodzaju działań jest wyeliminowanie z dróg kierujących będących pod wpływem alkoholu. Policjanci skontrolowali łącznie 260 kierowców.

Wczoraj (12.02.2024) od wczesnych godzinny rannych policjanci w ramach akcji ,,Trzeźwy poranek” kontrolowali kierowców na terenie gminy Więcbork. Głównym celem tych cyklicznych działań jest poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg i wyeliminowanie z ruchu drogowego kierowców, którzy wsiadają ,,za kółko” po wcześniejszym spożywaniu alkoholu. Mundurowi w trakcie dwugodzinnej akcji zbadali trzeźwość 260 kierujących. Wszyscy byli trzeźwi.

Policjanci przypominają!

Nietrzeźwy kierowca na drodze to zagrożenie dla życia i zdrowia wszystkich uczestników ruchu drogowego. Nie pozwólmy pijanemu kierować pojazdem. Apelujemy do osób, o zdecydowaną reakcję, gdy widzą, że za kierownicę wsiada osoba nietrzeźwa. Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości i prędkości. Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie na drogach.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony