Reklama

Ostatnie wpisy

Tragedia podczas prac polowych

2 września br. o godz. 13.55 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Złotowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku w okolicach m. Stara Wiśniewka, w wyniku, którego doszło do wywrócenia się ciągnika rolniczego a poszkodowany traktorzysta znajduje się pod maszyną.

Na miejsce działań zadysponowano zastępy JRG, najbliższe OSP oraz grupę operacyjną KP PSP. Po dojeździe na miejsce przy wykorzystaniu narzędzi hydraulicznych oraz dodatkowego sprzętu do stabilizacji pojazdów, wykonano dostęp unosząc ciągnik rolniczy, który znajdował się bezpośrednio w rowie odwadniającym. Poszkodowany został ewakuowany i  przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Niestety służby medyczne potwierdziły ofiarę śmiertelną. Łącznie w działaniach zaangażowanych było 24 strażaków z jednostek OSP Ługi, OSP Głomsk, OSP Zakrzewo, KP PSP Złotów przy wsparciu Policji i Pogotowia Ratunkowego.

źródło: JRG Złotów

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony