Reklama

Ostatnie wpisy

Trafił do aresztu za nieopłaconą grzywnę

Kolejna osoba poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości nie uniknie odpowiedzialności karnej za swoje czyny. Sępoleński dzielnicowy zatrzymał 52-letniego mieszkańca gminy Kamień Krajeński poszukiwanego do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Mężczyzna wpadł po tym, jak zakłócił porządek publiczny.

W poniedziałek (18.09.2023) około godziny 19:00 dyżurny sępoleńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że nieznany mężczyzna w centrum Sępólna Krajeńskiego zaczepie przechodniów i krzykiem zakłóca porządek publiczny. Sprawcą wykroczenia był 52-letni mieszkaniec gminy Kamień Krajeński. Po chwili okazało się, że na sumieniu ma nie tylko obecne zachowanie. W trakcie weryfikacji danych, na jaw wyszło, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Tucholi do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Mężczyzna nie zapłacił w terminie zasądzonej grzywny, jaka została na niego nałożona za popełnione wcześniej przestępstwo, dlatego sąd postanowił zamienić mu ją na karę 52 dni więziennej celi.

Za popełnione wykroczenie 52-latek został ukarany mandatem karny. Zatrzymany poszukiwany został przewieziony do policyjnej celi, skąd trafił do zakładu karnego.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony