Reklama

Ostatnie wpisy

Szkolenie podstawowe dla strażaków OSP z powiatu sępoleńskiego

W sobotę 18 listopada 2023 roku zakończyło się szkolenie podstawowe dla członków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu sępoleńskiego.

Szkolenie teoretyczne odbywało się na bazie obiektów świetlicy OSP w Sępólnie Krajeńskim i Kamieniu Krajeńskim z wykorzystaniem sprzętu pożarniczego będącego na wyposażeniu tutejszej JRG i prowadzone było przez kadrę Komendy Powiatowej PSP w Sępólnie Krajeńskim. Zajęcia praktyczne realizowane były na placu tutejszej komendy, jeden z cykli szkolenia objął także ćwiczenia wyjazdowe w komorze dymowej w Ośrodku Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu a także w Leśnictwie Lutowo gdzie dzięki uprzejmości Pana Nadleśniczego Nadleśnictwa Lutówko realizowaliśmy szkolenie dotyczące pilarek spalinowych do drewna. Łącznie strażackie szeregi zasiliło 29 druhen i druhów, którzy zdali egzamin teoretyczny i praktyczny. W szkoleniu uczestniczyli członkowie z jednostek OSP: Kamień Krajeński, Sośno, Więcbork, Sępólno Krajeńskie, Lutowo, Lutówko, Wałdowo, Zalesie, Dąbrowa, Runowo Krajeńskie, Jastrzębiec, Rogalin, Dębiny, Sitno oraz Mała Cerkwica.

źródło: JRG Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony