Reklama

Ostatnie wpisy

Sypniewo: Wybuch pralki w budynku mieszkalnym

W środę 21 lutego br, po godzinie 19 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o wybuchu pralki w jednym z budynków mieszkalnych przy ulicy Ogrodowej w Sypniewie, gmina Więcbork.

Na miejsce zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sypniewie. Na miejscu okazało się, że w łazience na pierwszym piętrze doszło do wybuchu pralki, a następnie pożaru. Na szczęście dzięki sprawnej akcji gaśniczej udało się w porę zapobiec tragedii i ogień nie zdołał rozprzestrzenić się na pozostałą część budynku. 

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • OSP Sypniewo (GBA Man)
  • OSP Sypniewo (GCBA Jelcz)
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony