Reklama

Ostatnie wpisy

Strażacy wezwani do pożaru dachu

We wtorek, 12 grudnia w godzinach popołudniowych strażacy interweniowali w Mrozowie.

Około godziny 13.00 straż została wezwana do pożaru dachu budynku wielorodzinnego. Do Mrozowa udało się sześć zastępów straży pożarnej z terenu powiatu nakielskiego i Wielkopolski.

– Po dojeździe na miejsce okazało się jednak, że nie doszło do pożaru dachu. Podczas prowadzonych prac dekarskich zapalił się lepik – poinformował st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle

źródło: powiat24.pl
fot. OSP Wyrzysk


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony