Reklama

Ostatnie wpisy

Strażacy ochotnicy z Sępólna w Ogólnopolskiej akcji “Tak. Pomagam!”

W piątek i sobotę, 08 i 09 grudnia, podczas 23. edycji akcji „Tak. Pomagam”, aż 20 000 wolontariuszy Caritas dyżurowało w 2000 sklepów, zachęcając do przekazywania produktów spożywczych na rzecz potrzebujących. Taka akcja odbyła się także w Sępólnie Krajeńskim.

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wraz z Młodzieżową Drużyną Pożarnicza przyłączyli się do Ogólnopolskiej zbiórki żywności “Tak. Pomagam!”, której organizatorem był Parafialny Zespół Caritas w Sępólnie Krajeńskim . 

Jak informują na swoim fanpegu:

“Udało nam się wspólnie zebrać żywność aż dla 120 osób z naszej gminy”


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony