Reklama

Ostatnie wpisy

Strażacki konkurs plastyczny na szczeblu gminnym

W ramach realizacji zadania publicznego Ochotnicza Straż Pożarna im. druha Aleksandra Brandta w Sępólnie Krajeńskim zorganizowała strażacki konkurs plastyczny na szczeblu gminnym. Projekt skierowany był do wszystkich mieszkańców naszej gminy, bez ograniczenia co do wieku i miał na celu zainteresowanie uczestników ochroną przeciwpożarową poprzez sztukę. Na zadanie wpłynęły 242 prace, z czego komisja wyróżniła 29 osób. Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie upominków nastąpiło w dniu 19 grudnia 2023 r. na sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim.

Realizacja powyższego zadania była finansowana z dotacji gminy Sępólno Krajeńskie z tzw. małych grantów, w ramach projektu pn. Strażacki Konkurs Plastyczny – szczebel gminny

Pełna fotorelacja dostępna TUTAJ

źródło: gmina-sepolno.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony