Reklama

Ostatnie wpisy

Stracili prawa jazdy za nadmierną prędkość

W miniony piątek policjanci sępoleńskiej drogówki dwukrotnie zatrzymali prawa jazdy w związku z przekroczeniem prędkości o ponad 50 km/h. Za to wykroczenie, zgodnie z obowiązującymi przepisami kierujący 21-latek i 24-latka stracili uprawnienia do kierowania pojazdami na najbliższe 3 miesiące.

Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego sępoleńskiej komendy stale kontrolują prędkość kierowców przy użyciu laserowych mierników prędkości. W miniony piątek (21.07.23) namierzyli dwóch kierujących, którzy złamali przepisy ruchu drogowego, przekraczając  prędkością o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.

Jako pierwszy wpadł kierowca bmw. 21-latek na ,,pięćdziesiątce” w miejscowości Dziedno (gmina Sępólno Krajeńskie) miał na liczniku 103 km/h. Mieszkaniec powiatu złotowskiego stracił prawo jazdy na trzy miesiące oraz otrzymał mandat w wysokości 1500 złotych i 13 punktów karnych.

Tego samego dnia, krótko po godzinie 20:00 na ul. Koronowskiej w Sępólnie Krajeńskim policyjne urządzenie zarejestrowało kolejnego zwolennika jazdy z nadmierną prędkością. Tym razem, okazała się nim 24-letnia mieszkanka Krakowa. Kobieta jadąc oplem astrą pędziła z prędkością 109 km/h, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. W trakcie kontroli wyszło na jaw, że kobieta przekroczyła prędkość po raz kolejny, dlatego odpowiadała w warunkach recydywy. Podobnie, jak jej poprzednik, ona także straciła prawo jazdy oraz dodatkowo otrzymała mandat w wysokości 3000 złotych i 13 punktów karnych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony