Reklama

Ostatnie wpisy

Śmiertelne potrącenie pieszego przez ciężarówkę pod Złotowem

Dzisiaj 29.06.2023, krótko po północy na DW189 odcinek Górzna-Jastrowie, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

Ustalono że pieszy, który poruszał się niewłaściwą stroną jezdni od strony miejscowości Górzna, poza terenem zabudowanym, bez elementów odblaskowych został potrącony przez pojazd ciężarowy. W wyniku doznanych obrażeń 38-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu. W chwili zdarzenia kierowca ciężarówki był trzeźwy. Droga w tym miejscu przez blisko 3 godziny była zablokowana, a czynności pod nadzorem Prokuratora wykonywali policjanci z wydziału ruchu drogowego. Wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tego zdarzenia zajmować się będą funkcjonariusze KPP Złotów.

źródło: KPP Złotów
fot. poglądowe

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony