Reklama

Ostatnie wpisy

Sępólno Kraj.: Uszkodził szybe w placówce bankowej

Zarzut uszkodzenia szyby wartości około 1500 złotych usłyszał 24-letni mieszkaniec Sępólna Krajeńskiego. Jest to efekt nocnego wybryku mężczyzny, do którego doszło na początku maja. Całe zdarzenie nagrała kamera pobliskiego monitoringu.

Podczas długiego weekendu majowego, sępoleńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu szyby wystawowej w jednej z placówek bankowych w centrum Sępólna Krajeńskiego. Wartość uszkodzonej szyby wstępnie wyceniono na około 1500 złotych.  

Prowadzone w tej sprawie czynności, doprowadziły kryminalnych do 24-letniego mieszkańca miasta. W ustaleniu sprawcy przestępstwa, pomocny okazał się materiał zarejestrowany przez pobliskie kamery monitoringu miejskiego. Na zabezpieczonym nagraniu widać jak nieznany wówczas mundurowym mężczyzna, około godziny 2:00 w nocy, idąc chodnikiem w pewnym momencie uderza ręką w oszkloną witrynę, powodując jej uszkodzenie. Przeglądając zapis monitoringu śledczy wytypowali sprawcę całego zajścia. W ubiegłym tygodniu, 24-latek trafił na komendę, gdzie w obliczu zebranych dowodów przyznał się do popełnionego czynu i złożył wyjaśnienia. Funkcjonariusze przedstawili mu zarzut uszkodzenia mienia. Za popełnione przestępstwo może  mu grozić nawet  do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony