Reklama

Ostatnie wpisy

Sadki: Upadek z wysokości podczas prac budowlanych

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło dzisiaj rano przy ulicy Kościelnej w Sadkach. Mężczyzna spadł z dużej wysokości podczas wykonywania prac budowlanych.

Wypadek wydarzył się ok. godz. 8.30 na terenie budowy nowego przedszkola. Mężczyzna spadł z rusztowania podczas prowadzonych prac na wysokości. Na miejsce wypadku przybyły dwa zastępy straży pożarnej z JRG Nakło i jeden zastęp z OSP Sadki oraz zespół ratownictwa medycznego. Wezwano także Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

– Poszkodowany w wypadku mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala – poinformował st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle.

Wstępne ustalenia policji:

– Z wstępnych ustaleń policji wynika, że 59-letni mężczyzna podczas wykonywanej pracy doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do bydgoskiego szpitala. Był trzeźwy – poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP Nakło. – Mieszkaniec kcyńskiej gminy był zatrudniony w firmie wykonującej remont na terenie przedszkola. O zdarzeniu powiadomiona została Państwowa Inspekcja Pracy. Przebieg oraz okoliczności tego zdarzenia są wyjaśniane przez policjantów w prowadzonym postępowaniu – przekazała asp. Wrzeszcz.

źródło: powiat24.pl
fot. poglądowe / Robert Koniec

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony