Reklama

Ostatnie wpisy

Rękawice techniczne KONG Pro A6

Tajniki wytrzymałości i wszechstronności

Rękawice techniczne KONG Pro A6

Dziś przedstawiamy Wam rękawice techniczne KONG Pro A6 firmy Ironclad.
Bez zbędnego gadania – czas na recenzję!

Rękawice techniczne Kong Pro A6 – rękawice z idealnym uchwytem w każdej chwili

 
  Kong Pro A6 to doskonały produkt, który wyróżnia się kilkoma ciekawymi szczegółami. Model ten wyróżnia się zaprojektowanym rozwiązaniem ochrony newraligicznych miejsc dłoni. Wielu producentów stara się aby gumowe okładziny i amortyzatory były na całej zewnętrznej powierzchni dłoni. Kong Pro A6 oferuje natomiast ochronę tylko wybranych punktów co sprawia, że rękawice mają większe czucie. Przekłada się to również na mniejsze krępowanie ruchów. Mniej materiału ochronnego nie sprawia, że rękawice są mniej bezpieczne. Wręcz przeciwnie. Kong Pro A6 zapewniają pełną ochronę i posiadają jeden z najwyższych stopni ochrony wśród rękawic oferowanych na polskim rynku.

Jakie rozwiązania zastosowano w rękawicach Kong Pro A6?

Pracownicy firmy Ironclad zastosowali szereg rozwiązań i innowacji w budowie rękawic Kong Pro A6. Pierwszym z nich jest zastosowanie wyściółki dłoni wykonanej z dobrze nam wszystkim znanego materiału jakim jest DuPont Kevlar. Dzięki temu rękawice zyskały najwyższą możliwą odporność na przecięcia i ścieranie na poziomie F.

  Skoro mowa o innowacyjności rękawic to nie może tutaj zabraknąć wzmianki o opatentowanej technologi konstrukcji TPR Impact. Zapewnia ona ochronę palców przed przytrzaśnięciem czy zgnieceniem. Dodatkowo technologia ta daje rękawicom redukcję energii uderzenia nawet do 80%. Wewnętrzna strona rękawic to również ciekawy temat. Producent postawił tu na kropki z poliuretanu, dzięki którym rękawice mają doskonałą przyczepność i antypoślizgowość w każdych warunkach działań.

Bezpieczeństwo pracy w rękawicach Kong Pro A6

Bezpieczeństwo i stopnień ochrony jaki zapewniają nam te rękawice to temat poruszany zawsze podczas dokonywania wyboru. Na pierwszy ogień weźmy sobie ich wysoką transparentność i widoczność podczas działań w nocy. Rękawice Kong Pro A6 jak widać na załączonych zdjęciach posiadają wiele elementów, które są fluorescencyjne. Mowa tutaj o między innymi gumowych amortyzatorach czy materiałach, z których wykonano rękawice. Kolejną ważną kwestią jest ich wytrzymałość i wysokiej klasy atesty. Jak już wcześniej wspomniałem rękawice te posiadają jeden z najwyższych poziomów ochrony wśród rękawic do ratownictwa technicznego, które oferowane są na polskim rynku. Brane pod uwagę w tego typu produktach są przetarcia, rozerwania, zgniecenia, przecięcia oraz uderzenia. Wyściółka rękawic dzięki zastosowaniu materiału DuPont Kevlar jest odporna na przecięcia i zapewnia ochronę ANSI A6 EN388 na poziomie F.

Jak pracuje się rękawicach Kong Pro A6?

Zakładając je pierwszy raz na dłonie możemy powiedzieć o poczuciu lekkości. Kong Pro A6 to niesamowicie wygodne rękawice techniczne, które dzięki zastosowaniu kevlarowej wyściółki leżą pewnie ma dłoni. Przerwy pomiędzy gumowymi amortyzatorami sprawiają, że mamy znacznie zwiększony zakres ruchów, a nasz komfort pracy w rękawicach znacząco wzrasta. Każdy sprzęt, który był chwytany w rękawicach Kongo Pro A6 był dobrze wyczuwalny. Zakres ruchów pozwalał natomiast na prawidłową i bardzo wygodną pracę bez zbędnego zmęczenia i wysiłku. Dobre odprowadzanie potu i wentylacja na wysokim poziomie sprawiają, że rękawice te niezwykle przyjemnie nosi się o każdej porze. Dzięki poliuretanowym kropkom każda czynność wykonywana była pewnie. Chwyt był natomiast mocny i stabilny, nawet na mokrym podłożu. Praca narzędziami hydraulicznymi była bardzo kompaktowa i przyjemna dla użytkownika, a każdy ruch nie był niczym skrępowany. Nawet zwykłe odkręcanie klemy od akumulatora było dla rękawic dobrym testem, które zdały one bardzo dobrze. Sprawianie sprzętu czy obsługa urządzeń silnikowych to dla rękawic Kong Pro A6 nic wielkiego. Śmiało można tutaj stwierdzić, że rękawice te nie boją się działań.

Czy warto kupić rękawice Kong Pro A6?

Prezentowany dzisiaj produkt to propozycja warta uwagi. Jest to korzystna oferta do rozpatrzenia dla każdego kto ceni sobie wygodę i bezpieczeństwo podczas działań. Cena rękawic jest niebywale atrakcyjna patrząc na to co oferują i jakie dają możliwości podczas działań.

 
źródło: strefa998.pl
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony