Reklama

Ostatnie wpisy

Przekroczył prędkość o 51km/h. Stracił prawo jazdy

​​​​​​​Sępoleńscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującej, która przekroczyła prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę. Mieszkanka powiatu szczecineckiego straciła prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

Policjanci z sępoleńskiej drogówki codziennie sprawdzają, czy kierowcy na drogach powiatu stosują się do ograniczeń prędkości. Wczoraj (31.05.2023), w trakcie pomiaru prędkości na ulicy Koronowskiej w Sępólnie Krajeńskim, mundurowi zatrzymali do kontroli volkswagena, który poruszał się z prędkością 101 km/h. Kierująca autem 21-latka przekroczyła prędkość o 51 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje „pięćdziesiątka”. Mieszkanka Szczecinka straciła prawo jazdy. Dodatkowo została ukarana mandatem w kwocie 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony