Reklama

Ostatnie wpisy

Przekazanie sprzętu dla Ochotniczych Straży Pożarnych

4 kwietnia 2024 roku w Komierowie odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu strażackiego dla Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Sępólno Krajeńskie.

W związku z ostatnimi podtopieniami jednostki z naszego terenu wielokrotnie wyjeżdżały aby ratować zalane drogi i posesje. Starosta Sępoleński wraz z Burmistrzem Sępólna Krajeńskiego złożyli wniosek do Kujawsko-Pomorskiego Samorządowego Stowarzyszenia SALUTARIS o wsparcie finansowe na zakup najpotrzebniejszego sprzętu. Wniosek został pozytywnie rozpatrzony i dziś Prezes Stowarzyszenia SALUTARIS Andrzej Potoczek wraz ze Starostą i Burmistrzem przekazali zakupione pompy zanurzeniowe na potrzeby OSP Komierowo, OSP Wałdowo i OSP Sępólno Krajeńskie. Wartość przekazanego sprzętu to 30 000,00 zł.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony