Reklama

Ostatnie wpisy

Prokuratura Rejonowa w Tucholi postawiła pierwsze zarzuty

Prokuratura Rejonowa w Tucholi postawiła pierwsze zarzuty jednej z sióstr zakonnych z Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Kamieniu Krajeńskim.

Prokurator ogłosił siostrze zakonnej Hannie K., to jest kierownikowi Działu Terapeutycznego w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Kamieniu Krajeńskim zarzut popełnienia przestępstwa naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia jednego z pensjonariuszy tego DPS-u. Hanna K. nie przyznała się do popełnienia zarzucanego jej przestępstwa i odmówiła składania wyjaśnień. Oskarżonej grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.

źródło: kanal10.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony