Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar w Złotowie – na miejscu pracowało kilka zastępów straży pożarnej

W środę około godz. 23:00 straż pożarna otrzymała wezwanie do pożaru, który objął pustostan znajdujący się blisko ul. Chojnickiej w Złotowie (okolice cmentarza).

Przybyłe na miejsce jednostki zobaczyły bardzo mocny dym i natychmiast przystąpiły do akcji. W środku budynku nikt w tym momencie nie przebywał. Na razie nie wiadomo, co mogło być przyczyną powstania ognia. Na miejscu działały jednostki JRG Złotów oraz OSP Blękwit, Święta i Zakrzewo. Strażakom towarzyszyli policjanci, którzy również badali okolicę pod kątem przebywania tam osób postronnych/świadków.

Większa wideo i fotorelacja dostępna jest na stronie https://zlotowskie.pl/artykul/zlotow-pozar-pustostanu/947538

źródło: zlotowskie.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony