Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar mieszkania. Jedna osoba zabrana do szpitala [zdjęcia/wideo]

W środę, 29 listopada w godzinach popołudniowych w jednym z mieszkań w Grocholinie doszło do pożaru. W zdarzeniu ucierpiał mężczyzna.

Służby zostały wezwane do pożaru w budynku typu bliźniak krótko przed godziną 18.00. Na miejsce przybyło siedem zastępów straży pożarnej. Obecne były także zespół ratownictwa medycznego i policja. Jak poinformował nas dyżurny PSP w Nakle w mieszkaniu spaleniu uległa kanapa. Jedna osoba została poszkodowana. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Wągrowcu.

fot. kcynia.info


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony