Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar budynku gospodarczego w koło Krajenki

A piątek 5 kwietnia br., około godziny 22 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego miejscowości Krajenka – wybudowanie.

Na miejsce niezwłocznie wysłano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Złotowie, cztery zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krajence oraz po jednym zastępie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Podróżna, Augustowo/Głubczyn oraz Tarnówce. Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów okazało się, że budynek objęty jest całkowicie ogniem. Ze względu na bardzo duże zagrożenie rozprzestrzenienia się ognia na pobliski budynek strażacy stanęli także w obronie pobliskiego budynku, który wykorzystywany był jako skład oraz warsztat mechaniczny. Na chwilę obecną nie są znane przyczyny pożaru. 

fot. OSP Krajenka

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony