Reklama

Ostatnie wpisy

Poszukiwany 29-latek trafił do więziennej celi

Sępoleńscy mundurowi zatrzymali poszukiwanego 29-latka, który został skazany przez sąd za popełnione przestępstwo przeciwko mieniu. Poszukiwany trafi do więziennej celi, gdzie spędzi najbliższe 8 miesięcy.

Mieszkaniec Sępólna Krajeńskiego miał na swoim koncie przestępstwo kradzieży mienia, za które sąd skazał go na karę 8 miesięcy więzienia. 29-latek jednak sam nie stawił się do zakładu karnego.

W niedzielę (12.03.2023) policjanci sępoleńskiej komendy zauważyli poszukiwanego w trakcie patrolu na ulicy Chojnickiej. Weryfikacja danych mężczyzny w policyjnych systemach potwierdziła fakt prowadzonych za nim poszukiwań.

Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie, skąd doprowadzono go do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności zasądzoną przez Sąd Rejonowy w Tucholi.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony