Sępoleńscy mundurowi zatrzymali poszukiwanego 29-latka, który został skazany przez sąd za popełnione przestępstwo przeciwko mieniu. Poszukiwany trafi do więziennej celi, gdzie spędzi najbliższe 8 miesięcy.
Mieszkaniec Sępólna Krajeńskiego miał na swoim koncie przestępstwo kradzieży mienia, za które sąd skazał go na karę 8 miesięcy więzienia. 29-latek jednak sam nie stawił się do zakładu karnego.
W niedzielę (12.03.2023) policjanci sępoleńskiej komendy zauważyli poszukiwanego w trakcie patrolu na ulicy Chojnickiej. Weryfikacja danych mężczyzny w policyjnych systemach potwierdziła fakt prowadzonych za nim poszukiwań.
Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie, skąd doprowadzono go do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności zasądzoną przez Sąd Rejonowy w Tucholi.
źródło: KPP Sępólno