Reklama

Ostatnie wpisy

Poranne wypadek w Nakle. Wyznaczono objazdy

W środę, 11 października w godzinach porannych na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 10 z ulicą Mrotecką w Nakle zderzyły się trzy samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut przed godziną 6.00. W działaniach uczestniczyły straż pożarna oraz policja. Na miejsce wezwano także zespół ratownictwa medycznego. Droga była przez pewien czas zablokowana. Wyznaczone zostały objazdy.

Wstępne ustalenia policji:

– Z poczynionych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Renault Scenic, 46-letni mieszkaniec gminy Sadki nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i przejeżdżając na czerwonym świetle uderzył w prawidłowo jadący pojazd Dacia Doker. Kierowca dacii został przewieziony do szpitala. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi – przekazała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. – W związku z rażącym naruszeniem przepisów ruchu drogowego sprawcy zdarzenia zatrzymano prawo jazdy i sporządzono wniosek o ukaranie do sądu – dodała.

źródło: powiat24.pl


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony