Reklama

Ostatnie wpisy

Poranne dachowanie osobówki. Dziecko zabrane do szpitala

W sobotę, 20 stycznia w godzinach rannych w Chrząstowie dachował samochód osobowy. Podróżujące autem dziecko trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 10.00. Na miejsce przybyły służby ratunkowe.

Jak poinformował nas dyżurny PSP w Nakle, samochodem podróżowały cztery osoby: dwie osoby dorosłe z dwójką dzieci. Jedno dziecko zostało zabrane przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Na miejscu czynności prowadzą policjanci, którzy ustalają okoliczności zdarzenia.

Ustalenia policji:

– Z wstępnych ustaleń wynika, iż 42-letnia mieszkanka gminy Nakło nie dostosowała prędkości do warunków ruchu w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu, gdzie auto dachowało. Kierujaca była trzeźwa i nie wymagała hospitalizacji. Została ukarana mandatem – poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle.

Więcej informacji wkrótce
źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony