Reklama

Ostatnie wpisy

Popołudniowy pożar lasu. Ogień gasiło kilka zastępów straży

W piątek, 14 lipca w godzinach popołudniowych w Polichnie doszło do pożaru lasu. W akcji gaśniczej uczestniczyły zastępy z gmin Nakło i Kcynia.

Ogień zauważono przed godz. 17.00. Las palił się jednocześnie w dwóch miejscach. Działania gaśnicze prowadziło kilka zastępów straży pożarnej: JRG Nakło, OSP Polichno, OSP Paterek, OSP Cukrownia Nakło, OSP Sipiory i OSP Gromadno.

Istniało zagrożenie rozprzestrzenienia się pożaru na sąsiednie pole ze zbożem. Dzięki szybkiej akcji strażaków pożar na szczęście udało się opanować.

 
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony