Ostatnie wpisy

Policyjny pościg w Złotowie. Nie żyje kierowca motocykla.

W czwartek na jednej z ulic Złotowa doszło do tragicznego wypadku. Uciekający motocyklem przed policją mężczyzna uderzył w słup sygnalizatora świetlnego i zmarł w szpitalu.

W czwartek około godz. 13 policjanci ze Złotowa na jednej z ulic zauważyli jadący motocykl, który posiadał wygiętą tablicę rejestracyjną w sposób uniemożliwiający jej odczytanie. Gdy policjanci wydali sygnał motocykliście do zatrzymania się ten znacznie zwiększył prędkość i zaczął uciekać. Niestety podczas ucieczki motocyklista uderzył w słup od sygnalizatora świetlnego. Poszkodowany został zabrany do szpitala w którym na skutek odniesionych obrazen niestety zmarł. 

Jak ustaliła Policja, 31-latek poruszał sie niezarejestowanym jednośladem beż ubezpieczenia. Dodatkowo przy motocykliście znaleziono substancje zabronione. 

Czy podobał się tobie artykuł ?
TakNie
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: