Reklama

Ostatnie wpisy

Policjanci zatrzymali pijanego motorowerzystę w Pęperzynie

Dzielnicowi z Więcborka zatrzymali do kontroli drogowej motorower, którego kierowca i pasażer nie mieli kasków ochronnych. Dodatkowo wyszło na jaw, że cyklista jest nietrzeźwy. Niebawem zatrzymany przez policję 49-latek odpowie za popełnione przestępstwo drogowe i wykroczenia. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (09.04.2024) po godzinie 18:00 więcborscy dzielnicowi w trakcie obchodu w miejscowości Pęperzyn zaważyli motorower, którego kierowca, jak i pasażer podróżowali bez kasków ochraniających głowę.


Gdy funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli drogowej okazało się, że kierujący jednośladem mężczyzna jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Niebawem 49-letni mieszkaniec gminy Więcbork usłyszy zarzut kierowania motorowerem w stanie nietrzeźwym. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Ponadto nieodpowiedzialny motorowerzysta odpowie za wykroczenia popełnione w ruchu drogowym.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony