Reklama

Ostatnie wpisy

Policjanci poszukują sprawcy porannego wypadku w Zbożu

Sępoleńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 241 w miejscowości Zboże w powiecie sępoleńskim. Prawdopodobnie spadająca bryła lodu z pojazdu ciężarowego raniła kierującą oplem corsą. Policja szuka kierowcy samochodu ciężarowego oraz świadków zdarzenia – informuje KPP w Sępólnie Krajeńskim.

Dzisiaj (28.12.20) około godziny 6:30 dyżurny sępoleńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Zboże (pow. sepoleński). Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że prawdopodobnie z pojazdu ciężarowego jadącego od strony Więcborka do Sępólna Kraj. spadła bryła lodu, która uderzyła w przednią szybę jadącego z naprzeciwka opla corsy. Ranna, 34-letnia kierująca corsą straciła panowanie nad autem i zjechała na pobliskie pole. Kierowca ciężarówki nie zatrzymał się na miejscu zdarzenia.

Policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą do osób posiadających wszelkie informacje (np. nagrania z kamer samochodowych), mogące pomóc w ustaleniu sprawcy i przebiegu tego zdarzenia o pilne skontaktowanie się z policją. Informacje można przekazać osobiście, bądź dzwoniąc pod numery telefonów: 997 lub 48 47 75 222 00.

Jednocześnie apelujemy do kierowców, aby właściwe przygotowywać auta przed wyjazdem. Szczególne znaczenie ma dokładne odśnieżanie; nie tylko szyb i świateł, ale także usuwanie z dachów zalegającego śniegu. Zaniedbanie tego obowiązku może być przyczyną tragedii na drodze.

 

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony