Ostatnie wpisy

Policjanci poszukują sprawcy porannego wypadku w Zbożu

Zapoznaj się z ofertą reklamową

Sępoleńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 241 w miejscowości Zboże w powiecie sępoleńskim. Prawdopodobnie spadająca bryła lodu z pojazdu ciężarowego raniła kierującą oplem corsą. Policja szuka kierowcy samochodu ciężarowego oraz świadków zdarzenia – informuje KPP w Sępólnie Krajeńskim.

Dzisiaj (28.12.20) około godziny 6:30 dyżurny sępoleńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Zboże (pow. sepoleński). Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że prawdopodobnie z pojazdu ciężarowego jadącego od strony Więcborka do Sępólna Kraj. spadła bryła lodu, która uderzyła w przednią szybę jadącego z naprzeciwka opla corsy. Ranna, 34-letnia kierująca corsą straciła panowanie nad autem i zjechała na pobliskie pole. Kierowca ciężarówki nie zatrzymał się na miejscu zdarzenia.

Policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą do osób posiadających wszelkie informacje (np. nagrania z kamer samochodowych), mogące pomóc w ustaleniu sprawcy i przebiegu tego zdarzenia o pilne skontaktowanie się z policją. Informacje można przekazać osobiście, bądź dzwoniąc pod numery telefonów: 997 lub 48 47 75 222 00.

Jednocześnie apelujemy do kierowców, aby właściwe przygotowywać auta przed wyjazdem. Szczególne znaczenie ma dokładne odśnieżanie; nie tylko szyb i świateł, ale także usuwanie z dachów zalegającego śniegu. Zaniedbanie tego obowiązku może być przyczyną tragedii na drodze.

 

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

2 KOMENTARZE

Leave a Reply

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: