Ostatnie wpisy

Podsumowanie działań “Kaskadowe Pomiary Prędkości” w powiecie sępoleńskim


W miniony piątek sępoleńscy policjanci prowadzili działania „Kaskadowy pomiar prędkości”. Nie wszyscy kierowcy stosowali się do ograniczeń prędkości. Za złamanie przepisów zostali ukarani mandatami karnymi.

W piątek (31.07.20) policjanci ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim przeprowadzili działania polegające na kaskadowym pomiarze prędkości na drogach powiatu sępoleńskiego. Miejsca pomiaru wyznaczone zostały w oparciu o analizę zdarzeń drogowych oraz natężenie ruchu. Celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz ograniczenie zdarzeń zwłaszcza ze skutkiem śmiertelnym.

 W trakcie działań mundurowi skontrolowali łącznie 30 pojazdów, z których niestety, aż 27 kierujących przekroczyło dopuszczalna prędkość. Za ,,ciężką nogę” zostali ukarani mandatami karnymi.

Tego typu działania na drogach naszego powiatu będą na pewno jeszcze powtarzane.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: