Reklama

Ostatnie wpisy

Podejrzany o pedofilię zatrzymany.

Łowcy Pedofili z Fundacji ECPU Polska namierzyli 43-letniego mieszkańca powiatu nakielskiego. Mężczyzna odpowie za czyny o charakterze pedofilskim. – Wyjątkowo obrzydliwy i wyrachowany – mówią o zatrzymanym członkowie Fundacji.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w niedzielę, 25 lutego w Nakle. Tego samego dnia członkowie fundacji zamieścili w mediach społecznościowych transmisję z interwencji, po ujęciu mężczyzny. – Wyjątkowo obrzydliwy i wyrachowany. Zaatakował w sieci cztery dziewczynki w wieku od 11 do 13 lat. Sprytnie mylił tropy, szukaliśmy go w Osieku nad Notecią, szukaliśmy na Śląsku skąd czmychnął w miniony piątek, nie wrócił jednak do domu, ale i tak został przez nas odnaleziony kilkanaście kilometrów dalej w Nakle – poinformowali członkowie Fundacji ECPU.

Zatrzymany mężczyzna jest mieszkańcem gminy Sadki. Od samego początku w bezpośredni sposób w sieci opisywał czynności, jakie chciałby zrealizować względem małoletnich rozmówczyń. – Fantazje te, trudno nie nazwać odbiegającymi od normy i przyprawiłyby o mdłości chyba każdego. Pisał: “Wypróżnisz mi się do buzi, co? Chcę to jeść.” W zamian za spełnienie jego oczekiwań proponował gratyfikację finansową. Każdej ze swoich rozmówczyń proponował odbycie stosunku. Marzył o uprawianiu miłości francuskiej – relacjonują Łowcy Pedofili. Niektóre ze stwierdzeń 43-latka były tak odrażające, że nie nadają się do publikacji. – Śmiało można stwierdzić, że Zbigniew, to jeden z tych najbardziej odrażających. Bez skrępowania i o każdej porze dnia kolportował filmy ukazujące, jak się zaspokaja. Od nastolatek żądał w zamian intymnych zdjęć. Widział siebie w roli nauczyciela. Słowa, jakich używał w ramach edukacji, to takie, których nie znajdziemy w żadnym z podręczników do lekcji biologii – stwierdzają łowcy. Zatrzymany mężczyzna, jak każda osoba o skłonnościach pedofilskich oczekiwał od dzieci dochowania tajemnicy.

Informację o zatrzymaniu mężczyzny potwierdza policja w Nakle. – W niedzielę, 25 lutego nakielscy policjanci zatrzymali na terenie miasta 43-letniego mężczyznę, ujętego uprzednio przez przedstawicieli Fundacji ECPU Polska. Prowadzone są czynności w kierunku zebrania materiału dowodowego, dotyczącego popełnienia za pośrednictwem Internetu przestępstwa składania propozycji obcowania płciowego i poddania się innej czynności seksualnej oraz udostępniania treści pornograficznych osobie małoletniej poniżej 15 roku życia – poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. W sprawie prowadzone jest postepowanie pod nadzorem prokuratora. Fundacja ECPU Polska: Łowcy Pedofili dziękuje policjantom KPP Nakło nad Notecią za pomoc w realizacji ujęcia.

źródło: ECPU Polska / powiat24.pl


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony