Reklama

Ostatnie wpisy

Pijany wsiadł za kierownicę hyundaia

Policjanci z Więcborka wyeliminowali z ruchu drogowego 73-letniego kierowcę hyundaia. Mężczyzna miał blisko promil alkoholu w organizmie. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Pomimo policyjnych akcji i zaostrzonych kar zdarzają się jeszcze tacy, którzy decydują się na jazdę po alkoholu. Tak niewiele trzeba, aby doszło do tragedii. Jazda w stanie nietrzeźwości niesie za sobą nie tylko konsekwencje prawne, ale przede wszystkim ryzyko spowodowania tragicznego wypadku, którego skutki są nieodwracalne. Tymczasem sępoleńscy policjanci w dalszym ciągu zatrzymują kierowców, którzy decydują się na jazdę na tak zwanym „podwójnym gazie”.

We wtorek (20.02.2024) przed godziną 9:00 na ul. Brzozowej w Więcborku policjanci zatrzymali do kontroli hyundaia. Pojazd prowadził 73-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna miał w organizmie niespełna promil alkoholu. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grożą mu 3 lata więzienia oraz zakaz kierowania pojazdami.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony