Reklama

Ostatnie wpisy

Pędził 120 km/h Koronowską. Dostał 2000 złotych mandatu

​​​​​​​2000 złotych i 14 punktów karnych – taki mandat wystawili wczoraj policjanci ze sępoleńskiej drogówki kierowcy bmw, który przekroczył dozwoloną prędkość o 70 kilometrów na godzinę. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn powstawania niebezpiecznych w skutkach zdarzeń drogowych.

Wczoraj (16.07.2023) w Sępólnie Krajeńskim przy ulicy Koronowskiej, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego osobowym bmw. W obszarze zabudowanym, w którym obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, mężczyzna jechał z prędkością 120km/h. W związku z tym, 53-letni kierujący na trzy miesiące stracił prawo jazdy. Do tego otrzymał mandat karny w wysokości 2000 złotych, a  jego konto z punktami karnymi wzrosło o 14.

Funkcjonariusze wielokrotnie apelują o odpowiedzialne zachowanie za kierownicą oraz ostrożną i zgodną z przepisami jazdę. Mimo to wielu kierowców wciąż jedzie na krawędzi, zapominając, że nadmierna prędkość i nieprawidłowe zachowania uczestników ruchu, to wciąż główne przyczyny wypadków drogowych.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony