Reklama

Ostatnie wpisy

Pasażer z narkotykami

Sępoleńscy policjanci zatrzymali 19-latka u którego podczas kontroli drogowej ujawnili narkotyki. Mężczyzna niedozwolone środki schował w bieliźnie. Za popełniane przestępstwo grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności

We wtorek (26.02.2019) około godz.1:00 na ulicy Dworcowej w Więcborku, policjanci wydziału ruchu drogowego sępoleńskiej komendy, zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Opel Astra. Pojazdem tym podróżowało dwóch mieszkańców Więcborka. Za kierownicą pojazdu siedział 20-latek. Uwagę mundurowych zwróciło jednak nerwowe zachowanie 19-letniego pasażera. Mężczyzna dodatkowo miał nienaturalnie powiększone źrenice, a z pojazdu wydobywał się charakterystyczny, podejrzany zapach. Po chwili funkcjonariusze poznali powód zdenerwowania 19-latka. W wyniku przeszukania odzieży należącej do mężczyzny, w jego bieliźnie znaleziono 4 woreczki z suszem roślinnym oraz jeden z zawartością białego proszku. Pasażer przyznał, że jest to marihana oraz amfetamina, która jest jego własnością.  Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a znalezione przy nim substancje zostały zabezpieczone do dalszych badań. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił kryminalnym na przedstawienia mu zarzutu posiadania środków odurzających. Konsekwencją jego czynu może być kara nawet do 3 lat więzienia.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony