Reklama

Ostatnie wpisy

Osobówka uderzyła w drzewo. Kierowca był pijany i bez uprawnień

Wczoraj w godzinach wieczornych między Dąbrówka, a Sławęcinem doszło do zdarzenia drogowe z udziałem samochodu osobowego.

1,6 promila alkoholu w organizmie miał 30 letni kierowca hyundaia, którzy uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Teraz nieodpowiedzialny kierujący odpowie za prowadzenie pojazdem w stanie nietrzeźwości, a sąd zdecyduje o jego dalszej przyszłości.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (30.07.23) około godziny 18:30 przed miejscowością Dąbrówka w gminie  Kamień Krajeński. Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem marki hyundai, 30 letni mieszkaniec Rumii (powiat wejherowski) jadąc od strony Sławęcina, na łuku drogi uderzył w przydrożne drzewo. Na skutek zdarzenia kierowca z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Badanie stanu trzeźwości 30-latka wykazało, że miał on w organizmie 1,6 promila alkoholu. Dodatkowo mundurowi ustalili, że miał on jeszcze jeden powód, aby nie wsiadać za kierownicę auta. Okazało się bowiem, że nie posiadał on również uprawnień do kierowania pojazdami. Za jazdę po pijaku może mu teraz grozić do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony