Reklama

Ostatnie wpisy

Orzełek: Znaleziono pocisk przeciwpancerny 75mm

W środę 30 sierpnia na jednej z posesji prywatnej w miejscowości Orzełek w gminie Kamień Krajeński podczas prac przygotowawczych do budowy znaleziono pocisk przeciwpancerny 75mm. Na miejsce wezwano patrol Policji z KPP w Sępólnie Krajeńskim w celu zabezpieczenia pocisku do momentu przyjazdu Patrolu Saperskiego z Grudziądza.

Panzergranate Patrone 38

Jak udało nam się ustalić z lokalnym ekspertem z dziedziny historii jest to pocisk przeciwpancerny o nazwie Panzergranate Patrone 38 pochodzących z czasów II Wojny Światowej. Został on zabezpieczony przez przybyły patrol saperski i przetransportowany bezpiecznie na poligon gdzie następnie zostanie rozbrojony.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony