Reklama

Ostatnie wpisy

Nowy Ford Ranger dla druhów z OSP Więcbork.

W minioną środę 16 sierpnia br., druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku przywitali fabrycznie nowy samochód ratowniczo-gaśniczy.

Na placu przed remizą strażacką w Więcborku odbyło się huczne powitanie nowego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego. Jest to nowy Ford Ranger wraz z przyczepką pożarniczą, który został zbudowany przez firmę Frank-Cars z siedzibą w Częstochowie. Nowy nabytek dostał numery operacyjne 529[c]22 i zastąpi on wysłużonego już Lublina, który kończy swoją 25 letnia służbę w Więcborskiej jednostce. Projekt został sfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego oraz budżetu Urzędu Miejskiego w Więcborku. Warto również dodać, że jest to jedyne takie auto na terenie powiatu sępoleńskiego.


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony