Reklama

Ostatnie wpisy

Nocny wypadek. BMW uderzyło w drzewo

W środę 13 grudnia br., po godzinie 3 w nocy na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Liszkowo w gminie Łobżenica. Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG Nakło nad Notecią, OSP Sadki oraz zastępy z sąsiedniego województwa, JRG 2 Piła, OSP Łobżenica oraz OSP Luchowo.

Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki BMW z niewyjaśnionych przyczyn wypadł na łuku drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych musieli ewakuować osobę z samochodu. Więcej szczegółowych informacji niebawem.

fot. OSP Sadki/OSP Łobżenica


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony